Menu

Mój kierat

Codzienne życie faceta, męża i ojca dwójki urwisów.

Wszystkie filmy w cenie jednego biletu. Niemożliwe ?

nagrywacz

Chcesz  oglądać wszystkie nowości filmowe na dużym ekranie w cenie jednego biletu ? Niemożliwe ? Bardzo możliwe. Czy  można  nie wychodzić z kina przez cały miesiąc za kwotę 21 zł.  J  Brzmi nieźle ?

Jak to zrobić i gdzie jest haczyk ?

Pierwszy warunek, który należy spełnić to mieć ukończone 18 lat i chęć założenia karty kredytowej WBK. (zwrot 50% za abonament)

 

Oferta dotyczy multipleksu Cinema City w których po zakupie usługi  Unlimited  mamy  nielimitowany dostęp do wszystkich filmów 2D.

Koszt abonamentu miesięcznego to 42 zł dla wszystkich kin w Polsce  z wyjątkiem Warszawy (49 zł ).

Abonament jest płatny miesięczne, sama umowa zawierana jest  na rok. Nie można zrezygnować po miesiącu trzeba opłacać cały rok.

Abonament można opłacić również jednorazowo za cały rok jednak nie polecam bo w bardzo prosty sposób można obniżyć koszt miesięcznego abonamentu o 50 %.

 

W celu obniżenia abonamentu należy skorzystać z promocji banku WBK.

Bank WBK  po wyrobieniu na dedykowanej stronie http://www.bzwbk.pl/ms/cinemacity-2015/strona-glowna.html karty kredytowej zwróci nam 50 % za abonament  Unlimited. J

Zwolnienie opłaty za kartę to min 5 transakcji bezgotówkowych. Przy podpisywaniu umowy miły Pan poinformował mnie że karta jest bezpłatna niezależnie od ilości transakcji , jednak trudno mi to teraz zweryfikować (za krótki okres). Karta  nalicza nam dodatkowe punkty w programie Payback.

Po otrzymaniu karty rejestrujemy się w programie http://cinema-city.pl/unlimited  oraz podpinamy kartę do programu Unlimited wyrażając zgodę na automatyczne płatnoći za abonament z karty.

 

Osobiście jestem już po kilku bezpłatnych seansach. Za kwotę 21 zł nie muszę wybierać który film obejrzeć po prostu obejrzę wszystkie. Świetna oferta dla wszystkich kinomaniaków. Polecam serdecznie

 

Poniżej linki do stron ze szczegółami oferty

 

Promocja WBK http://livesmarter.pl/50-znizki-za-abonament-do-kin-cinema-city-unlimited/

Promocja Unlimited  http://cinema-city.pl/unlimited

Świąteczno-noworoczna wojna z Windowsem. >

© Mój kierat
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci